Dorosły
$ 105.00
Dziecko
$ 90.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: godzin
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Sharm El Sheikh
 • Punkt końcowy : Sharm El Sheikh
Wycieczka lądowa z Sharm El Sheikh do Jerozolimy autobusem i wizyta w świętym mieście Jerozolimie, Betlejem, Ścianie Płaczu i Wzgórzu Świątynnym, pływając w Morzu Martwym

Ceny

Cena za osobę
 • $ 105 Cena za Dorosły
 • $ 90 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Wszystkie transfery autobusem A.C.
 • Lunch podczas wycieczki
 • Opłaty za wstęp

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki niewymienione w Programie

Plan podróży

Ciesz się z Book Tour Egypt Trip do Jerusalema i do Jerozolimy z Sharm el Sheikh Bustour.
Zobacz zwiedzanie Jerozolimy i ciesz się wizytą w świętym mieście trzech głównych religii Abrahama - judaizmu, chrześcijaństwa i islamu w judaizmie.

Z czym musisz zabrać:
Paszport
Buty sportowe
Okulary przeciwsłoneczne i kapelusz
Butelka wody
Dolary lub euro

Zostaniesz odebrany z portu w Sharm El Sheikh klimatyzowanym pojazdem i pojedziesz do granicy Taba klimatyzowanym minibusem. Tutaj spotkasz swojego pilota, który będzie Ci towarzyszył do Jerozolimy.
przejazd przez ok. 2,30 godziny do Taba / granicy izraelskiej, przejazd do JLM przez Dolinę Arava. Rozpocznij wycieczkę w Mnt. Of Olives - widok na Stare Miasto i Wzgórze Świątynne. Zejdź z góry, aby odwiedzić Getsemane, gdzie Jezus spędził noc przed aresztowaniem. Jedź do Mnt. Syjon do odwiedzenia w The Last Supper Room i udaj się do Dormitsion. Przejdź przez dzielnicę ormiańską i żydowską do Ściany Płaczu. Przejdź przez dzielnicę muzułmańską do „Via Dolorosa”, wzdłuż której szedł Jezus zgięty pod ciężarem Krzyża. Idąc via Dolorosa, trasa dociera do kościoła Grobu Świętego.
Po przekroczeniu granicy pojedziesz do Doliny Arawy w kierunku Morza Martwego Zatrzymaj się nad Morzem Martwym dla pływaka Słynące z dużej zawartości soli Morze Martwe było jednym z pierwszych uzdrowisk na świecie (dla Heroda Wielkiego) i ma był dostawcą szerokiej gamy produktów, od balsamów po egipską mumifikację. Ludzie używają również soli i minerałów z Morza Martwego do tworzenia kosmetyków i saszetek ziołowych. Obowiązkowa pozycja dla osób odwiedzających Egipt, Morze Martwe ma gęstość 1,24 kg / L, tak grube, że pływanie jest trudne, ale zapewnia relaksujące doświadczenie pływania!
Z panoramicznych widoków na Górę Oliwną zapoznasz się z miastem i jego długą i bogatą historią. Ściana Płaczu Jerozolimy Zjeżdżamy na Stare Miasto i zaczynamy od Ściany Płaczu, która reprezentuje ostatnie pozostałości po żydowskiej świątyni, zniszczonej przez Rzymian. Jest to pozostałość starożytnego muru otaczającego dziedziniec świątyni żydowskiej i jest jednym z najświętszych miejsc judaizmu poza samym Wzgórzem Świątynnym. Od wieków jest miejscem modlitwy i pielgrzymek Żydów, najwcześniejsze źródło wspomina o żydowskim przywiązaniu do tego miejsca z IV wieku. Zazwyczaj można tu zobaczyć różne typy Żydów, którzy oddają cześć Bogu. Miejsce ukrzyżowania Jezusa Po Ścianie Płaczu jedziemy dalej przez Rynek Arabski do Via Dolorosa, Jezusowej Drogi Cierpienia, która prowadzi nas do kościoła Grobu Świętego. Tradycja chrześcijańska Jezus został ukrzyżowany i pogrzebany. Miejsce to jest czczone jako Golgota, gdzie Jezus został ukrzyżowany, i mówi się, że zawiera również miejsce, w którym Jezus został pochowany (grób). Kościół był ważnym celem pielgrzymek chrześcijan od co najmniej IV wieku, jako rzekome miejsce zmartwychwstania Jezusa. Dziś służy również jako siedziba greckiego prawosławnego patriarchy Jerozolimy, a kontrola nad budynkiem jest dzielona między kilka kościołów chrześcijańskich i jednostek świeckich w skomplikowanych układach, zasadniczo niezmiennych od wieków. Nowe Miasto Jerozolimy Jedziemy do Nowego Miasta Jerozolimy wzdłuż obszaru Rządu Izraela, przyglądając się m.in. budynkowi Knesetu, w którym mieścił się parlament Izraela. Po obejrzeniu zabytków Jerozolimy i poznaniu jej niesamowitej historii, przerwa na lunch w jednej z lokalnych restauracji, a następnie czas wolny na zakupy pamiątek. Wyjdź ze Starego Miasta przez Bramę Jafy. Jedź z powrotem do Ejlatu, następnie przekraczamy granicę z powrotem do Egiptu i zawieziemy z powrotem do portu w Sharm
Wycieczka do Jerozolimy lsreaI | Wycieczka do Jerozolimy z Sharm el Sheikh

Opinie (0 Opinie)