Dorosły
$ 40.00
Dziecko
$ 20.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 20 godzin
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Sharm El Sheikh
 • Punkt końcowy : Sharm El Sheikh
Wycieczka brzegowa do Kairu autobusem z portu w Szarm el-Szajch, aby odwiedzić piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinosa oraz Sfinksa, a następnie odwiedzić Muzeum Egipskie i Bazar Khan el Khalili.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 40 Cena za Dorosły
 • $ 20 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • Wstęp do wszystkich wymienionych miejsc
 • Lunch
 • polskojęzyczny przewodnik

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki nie wymienione w programie

Plan podróży

Transfer klimatyzowanymi komfortowymi pojazdami
Odwiedź słynne piramidy w Gizie
Zachwyć się wyjątkowością Sfinksa
Dowiedz się więcej o historii kraju w Muzeum Egipskim
Zjedz lunch w dobrej restauracji

Z czym musisz zabrać:
aparat fotograficzny
Ciepłe ubranie zimą
Lekkie ubrania latem
okulary słoneczne
Solidne buty
nakrycie głowy

Po przybyciu do portu w Szarm el-Szajch Twój polskojęzyczny  przewodnik odbierze Cię przy wyjściu ze statku i wsiądziesz do wygodnego, klimatyzowanego autobusu do Kairu. Podróż trwa około 6 godzin. Autobus wyposażony jest w toalety i pralnię. Po drodze jest 1 lub 2 przystanki na małych postojach, które reprezentują twoje stopy lub zjedz śniadanie. Tam zostaniesz przyjęty przez naszego niemieckojęzycznego przewodnika, który będzie Ci towarzyszył podczas całej wycieczki. Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w Muzeum Egipskim, w którym znajduje się ponad 120 000 dzieł sztuki. Cała kolekcja muzeum obejmuje eksponaty ze Starego, Środkowego i Nowego Państwa oraz wystawę króla Tut Anch Amona. Zaraz potem zostaniesz przeniesiony do jednego z siedmiu cudów świata> Wielkich Piramid Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Wizyta w piramidzie kończy się przy Sfinksie i okolicznych świątyniach. Następnie zjedz lunch w lokalnej restauracji. Wreszcie będziesz miał okazję spacerować po targach w Kairze. Pod koniec dnia zostaniesz odwieziony z powrotem do portu w Sharm El Sheik.
Jeśli spędzasz wakacje w porcie El Sokhna lub el Skhona w Egipcie i nie odwiedziłeś takich atrakcji Kairu jak piramidy w Gizie, Muzeum Egipskie, Cytadela Kairska, Kair koptyjski, Kair islamski czy Kair faraoński, coś szczególnie tęskniło. Twoja podróż do Egiptu kosztuje tylko 2 funty, co oznacza wspaniałe zdjęcia z ukochaną osobą, które możesz zrobić przed piramidami. Wycieczki z portu El Sokhna lub El Skhona do Kairu odbywają się różnymi środkami transportu. Najpierw dwugodzinna przejażdżka autobusem po pięknej scenerii egipskiej pustyni. Po przyjeździe do Kairu przywita Cię nasz egiptolog Ahmed Ali. Wprowadza Cię w historię Egiptu. Odwiedzisz piramidy, a także sfinksa. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem jest Muzeum Egipskie, w którym znajdziesz wiele atrakcji Kairu. Odwiedź nas, a będziemy Ci towarzyszyć przez dwa dni przez zapierającą dech w piersiach krainę, która oferuje wiele skarbów do odkrycia. Jeśli lubisz też robić zakupy, Kair oferuje odpowiednie możliwości zakupów. W żadnym wypadku nie możesz przegapić gier dźwiękowych i świetlnych piramid. Poznajesz ludzi i ciekawą historię Egiptu. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik będzie Ci towarzyszył w ekscytującej wyprawie żeglarskiej po Nilu. Mając 6852 kilometry długości (według innych powszechnych danych 6671 km, Nil jest dłuższy niż Amazonka), najdłuższa rzeka na świecie. Z Jeziora Wiktorii nadal pozostaje około 5960 kilometrów rzeki, z Chartumu, gdzie Nil Błękitny wpada do Nilu Białego, około 3090 kilometrów i od granicy Sudanu / Egiptu do ujścia około 1510 kilometrów.
Opinie (0 Opinie)