Dorosły
$ 65.00
Dziecko
$ 35.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: godziny
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : El Sokhna
 • Punkt końcowy : El Sokhna
Wycieczka po lądzie z portu El Sokhna do Kairu. Podczas tej wycieczki odwiedzisz najsłynniejsze zabytki Kairu wraz z doświadczonym przewodnikiem: piramidy w Gizie, Muzeum Egipskie, Cytadela Saladyna i Meczet Alabastrowy Mohammeda Ali.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 65 Cena za Dorosły
 • $ 35 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • Wstęp do wszystkich wymienionych miejsc
 • lunch

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje w restauracji
 • Any additions not mentioned in the program

Plan podróży

- Transfer klimatyzowanymi komfortowymi pojazdami
- Odwiedzisz słynne piramidy w Gizie
- Zachwycisz się wyjątkowością Sfinksa
- Dowiesz się więcej o historii kraju w Muzeum Egipskim
- Odwiedzisz Cytadelę Saladyna i Alabastrowy Meczet Mohammeda Alego
- Zjesz lunch w dobrej restauracji

Po przybyciu do portu El Sokhna Twój przewodnik odbierze Cię przy wyjściu ze statku w około 2 godziny zawiezie Cię klimatyzowanym autobusem do Kairu. Wycieczka rozpoczyna się od wizyty w Muzeum Egipskim, w którym znajduje się ponad 120 000 dzieł sztuki. Cała kolekcja muzeum obejmuje eksponaty ze Starego, Środkowego i Nowego Państwa oraz wystawę króla Tut Anch Amona. Zaraz potem zostaniesz przeniesiony do jednego z siedmiu cudów świata: Wielkich Piramid Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa. Wizyta w piramidzie kończy się przy Sfinksie i otaczającej go świątyni. Następnie zjesz lunch w lokalnej restauracji. Na koniec odwiedzisz Cytadelę Saladyna i meczet alabastrowy Mohammeda Ali. Pod koniec dnia zostaniesz odwieziony z powrotem do portu.

Jeśli spędzasz wakacje w porcie El Sokhna lub el Skhona w Egipcie i nie odwiedziłeś takich atrakcji Kairu, jak piramidy w Gizie, Muzeum Egipskie, Cytadela Kairska, Kair koptyjski, Kair islamski lub Kair faraoński, to warto je zobaczyć. Podróż do Egiptu kosztuje tylko 2 funty, co oznacza wspaniałe zdjęcia z ukochaną osobą, które możesz zrobić przed piramidami. Wycieczki z portu El Sokhna lub El Skhona do Kairu odbywają się różnymi środkami transportu. Najpierw dwugodzinna przejażdżka autobusem po pięknej scenerii egipskiej pustyni. Po przyjeździe do Kairu przywita Cię nasz egiptolog Ahmed Ali. Wprowadzi Cię on w historię Egiptu. Odwiedzisz piramidy, a także Sfinksa. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem jest Muzeum Egipskie, w którym znajdziesz wiele atrakcji Kairu. Odwiedź nas, a będziemy Ci towarzyszyć przez dwa dni przez zapierającą dech w piersiach krainę, która oferuje wiele skarbów do odkrycia. Jeśli lubisz też robić zakupy, Kair oferuje odpowiednie miejsca do zakupów. W żadnym wypadku nie możesz przegapić pokazów dźwiękowych i świetlnych piramid. Poznajesz ludzi i ciekawą historię Egiptu. Nasz przewodnik będzie Ci też towarzyszył w ekscytującej wyprawie żeglarskiej po Nilu. Rzece, która ma 6852 kilometry długości (według innych powszechnych danych 6671 km, Nil jest dłuższy niż Amazonka), i jest to najdłuższa rzeka na świecie. 

Opinie (0 Opinie)