Dorosły
$ 90.00
Dziecko
$ 58.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 2 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Hurghada
 • Punkt końcowy : Hurghada
Kair autobusem. Spędź dwa dni na zwiedzaniu Kairu i odwiedź wspaniałe zabytki, Muzeum Egipskie, piramidy w Gizie i Sfinksa. Ciesz się niezapomnianą atmosferą na słynnym targu ulicznym Khan El Khalili.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 90 Cena za Dorosły
 • $ 58 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Transfer klimatyzowanym autobusem (Hurghada - Kair - Hurghada)
 • Opłaty za wstęp do wszystkich atrakcji wymienionych w opisie
 • Doświadczony i kompetentny przewodnik
 • Pierwszego dnia obiad - Drugiego dnia śniadanie i obiad
 • Nocleg w czterogwiazdkowym hotelu
 • 2 butelki wody

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje w restauracji
 • Wejście do komory grobowej
 • Wszelkie dodatki, które nie są wymienione w procesie
 • Wydatki osobiste

Plan podróży

Kair autobusem 2-dniowa wycieczka z Hurghady

-> Nasz transfer odbierze Cię z hotelu w Hurghadzie
-> Podróż autokarem wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego do Kairu
-> Poznaj piramidy w Gizie i Sfinksa
-> Ciesz się Muzeum Egipskim ze wszystkimi jego skarbami
-> Wycieczka po Starym Mieście i nowoczesnej dzielnicy Kairu
-> Nocleg w czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
-> Obiad przez 2 dni

Zalecamy zabranie:

    Paszport
    Okulary przeciwsłoneczne
    Kapelusz
    Buty sportowe
    Wygodne ubranie dostosowane do pogody
    Pudełko śniadaniowe (można zamówić bezpłatnie w hotelu poprzedniego wieczoru)

Dzień 1

Klimatyzowany autobus odbierze Cię z hotelu w Hurghadzie wczesnym rankiem. Autokarem przejedziesz około 6 godzin do Kairu, który zabierze Cię wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego z zapierającymi dech w piersiach widokami. Po przybyciu do Kairu spotka się z Tobą Twój przewodnik. Pierwszym etapem jest Muzeum Egipskie z niezliczonymi skarbami i eksponatami, które świadczą o wielkiej przeszłości Egiptu. Po wizycie w muzeum następuje typowy lokalny lunch w restauracji. Podczas wycieczki Felucca (nie wliczona w cenę) poznasz Kair z innej perspektywy - Nilu.
Klimatyzowany autobus transferowy zabierze Cię następnie do ostatniego, istniejącego cudu świata, piramid w Gizie ze Sfinksem i Świątynią Doliny. Masz wyjątkową okazję podziwiania tego wspaniałego pomnika z bliskiej odległości. Transfer zabierze Cię następnie do hotelu w Kairze.

Dzień 2
PROGRAM A

Drugi dzień programu A zabierze Cię do Starego Kairu, Cytadela Salah El Din i alabastrowy meczet Mohameda Alego będą pierwszym punktem programu. Po przerwie na lunch w restauracji serwującej dania kuchni lokalnej, wycieczka prowadzi dalej do Kościoła Koptyjskiego i Muzeum Koptyjskiego w Starym Kairze, a także do kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz dwóch wspomnianych domów modlitwy, Amr Ibn El-As w dzielnicy koptyjskiej, zbudowany w 642 r. jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej architekturze jest wzorem dla budowli kolejnych epok. Wizyta na słynnym bazarze Khan al Khalili z jego krętymi uliczkami i małymi kawiarniami zakończy dwudniową wycieczkę autobusem z Hurghady do Kairu. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w Hurghadzie.

PROGRAM A: 95 GBPS

Dzień 2
PROGRAM B

Drugi dzień programu B zabierze Cię do piramidy schodkowej i grobowców grobowych Sakkary. Następnie zjesz swój typowy lunch. Kościół Koptyjski i Muzeum Koptyjskie to pierwsze atrakcje, które odwiedzisz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu i są częścią atrakcji programu. Oprócz dwóch wspomnianych domów modlitwy, Amr Ibn El-As w dzielnicy koptyjskiej, zbudowany w 642 r. jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej architekturze jest wzorem dla budowli kolejnych epok. Bazar Khan Al Khalili oraz niezliczone kawiarnie i uliczki uzupełnią twoją dwudniową wycieczkę do Kairu z Hurghady. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w Hurghadzie.

PROGRAM B: 105 GBPS

Dwudniowa wycieczka z Hurghady do Kairu autobusem do piramid i Muzeum Egipskiego może być również oferowana na życzenie prywatnie z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Opinie (0 Opinie)