Dorosły
$ 120.00
dziecko
$ 90.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 2 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Aleksandria
 • Punkt końcowy : Aleksandria
Kair i Aleksandria 2 dni Wycieczki z sharm el sheikh do stolicy Egiptu Kair jest teraz i Aleksandria tysiąc lat temu, oba były uważane za jeden z 7 cudów świata Piramidy są jednym z siedmiu cudów świata, tak to jest to, że nigdy nie znajdziesz tego niesamowitego budynku w żadnym takim miejscu, ale tutaj, w Egipcie, w Kairze-Gizie, Piramidy, które do dziś skrywają wiele nieodkrytych tajemnic, i odwiedź drugą stolicę Egiptu (Alex), gdzie odwiedzić cywilizację rzymską i grecką.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 120 Cena za Dorosły
 • $ 90 Cena za dziecko

W cenie wycieczki

 • Wszystkie transfery w Sharm z hotelu iz powrotem do hotelu?
 • Profesjonalny przewodnik turystyczny.
 • Obiad 2 dni .
 • 4 gwiazdki Hotel łóżko i śniadanie?
 • Opłaty za wstęp do wymienionych w programie

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Wszelkie opcjonalne niewymienione w Programie.
 • Napoje w restauracji.

Plan podróży

Dzień 1 – Wycieczka do Kairu Odbierzemy Cię z Twojego hotelu w Sharm El Sheikh około 1 w nocy i pojedziemy do Kairu (około 6 godzin) dużym, klimatyzowanym autokarem. Po przyjeździe spotka Cię nasz kompetentny, mówiący po angielsku przewodnik, który dołączy do Ciebie podczas jednodniowej wycieczki po Kairze. Odkryj najbardziej zwiedzanie Kairu, odwiedź piramidy w Gizie Cheops, Chephren i Mykerinus oraz Sphinx, zwiedzanie słynnego muzeum egipskiego ze względu na starożytność z egipskiego okresu faraonów, który sięga około 50 wieków i obejmuje wspaniałe skarby króla Tutenchamona, żaglówkę na rzece Nil, zakupy na targu i bazarach. Później zostaniesz przeniesiony do hotelu na czas wolny. Nocleg na rejsie po Nilu w Kairze, gdzie będziesz cieszyć się pokazami na pokładzie.
Dzień 2 – Wycieczka po Aleksandrii
Twój przewodnik odbierze Cię z hotelu w Kairze po śniadaniu o 7 rano i wyjedzie, a następnie pojedzie do Aleksandrii na około 2 godziny (przejazd 200 km).
 Park El Montaz
Został zbudowany około 200 lat temu. był pierwotnie prywatną własnością Mohameda Alego i jego potomków. Jeden z pałaców rodziny królewskiej jest obecnie letnią rezydencją prezydenta Egiptu i miejscem przyjmowania gości o wysokich rangach.
Biblioteka Aleksandryjska
Biblioteka Aleksandryjska, czyli Starożytna Biblioteka Aleksandryjska, była jedną z największych i najważniejszych bibliotek starożytnego świata. Był poświęcony Muzom, dziewięciu boginiom sztuki.
Patriarchat Koptyjski
gdzie pochowany jest wielki apostoł Marek.
Meczet Morsi Abu el Abbas
Święty sufi z XIII-wiecznej muzułmańskiej Hiszpanii, który w ostatnich latach życia przeniósł się do Aleksandrii w Egipcie.
Cytadela Qaitbay
fortyfikacja z XV wieku, położona na wybrzeżu Morza Śródziemnego na ruinach jednego z siedmiu cudów świata – antycznej latarni morskiej w Aleksandrii. Twierdza została założona w 1477 roku przez sułtana mameluków z dynastii Burjit, Al-Ashraf Saif Al-Din Qaitbay. Uważa się, że twierdza powstała na miejscu jednego z Siedmiu Cudów starożytnego świata, Latarni Aleksandryjskiej, a tym bardziej – do budowy wykorzystano pozostałości latarni.
Obiad
w restauracji z owocami morza w pobliżu Morza Śródziemnego. Następnie wróć do swojego hotelu w Sharm el-Sheikh.

Opinie (0 Opinie)