Dorosły
$ 429.00
Dziecko
$ 380.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 11 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Hurghada
 • Punkt końcowy : Hurghada
Fantastyczne piaszczyste plaże w Hurghadzie i skarby Górnego Egiptu.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 429 Cena za Dorosły
 • $ 380 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Asysta i transfer w obie strony Lotnisko / hotel - rejs / lotnisko.
 • 01 Zakwaterowanie na Allinc. Podstawa w Hurghadzie. (Ist. Zostań).
 • 02 Zakwaterowanie na B.B. Basis w Kairze.
 • 01 w pociągu sypialnym z Kairu do Asuanu H.B.
 • 03 Noclegi na F.B. Na podstawie rejsu.
 • 03 Zakwaterowanie na Allinc. Podstawa w Hurghadzie. (Sec. Stay)

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Wiza wjazdowa do Egiptu i napiwki.
 • Wycieczki fakultatywne.

Plan podróży

Dzień 1 (Hurghada)

Przylot na lotnisko w Hurghadzie. Nasz przedstawiciel spotka się i pomoże gościom ze znakiem Book Tour Egypt, następnie zostaną przewiezieni do hotelu, kolacja i nocleg.
Dzień 2 (Kair) 454 km. I 04 godz. 54 min.)
Śniadanie w hotelu, wczesna jazda do Kairu, przyjazd, transfer do hotelu, czas wolny i nocleg w hotelu.
Dzień 3 (Aleksandria) (219 km i 02 godz. 30 min.)
Śniadanie w hotelu, o 7 rano przejazd do Aleksandrii na jednodniową wycieczkę, zwiedzanie Katakumb, Kolumny Pompejusza, Cytadeli Quitbai i Ogrodów El Montazah, powrót do Kairu. Nocleg w hotelu.
Dzień 4 (Kair) 856 km. I 11 godz. 26 min.)
Śniadanie w hotelu, zwiedzanie Wielkich Piramid i Sfinksa w Gizie, które uważane są za jeden z siedmiu cudów starożytnego świata. Następnie przenoszą się do Muzeum Egipskiego i Starego Kairu, gdzie można zwiedzić obszar koptyjski i siedem podziemnych kościołów, przejazd pociągiem Sleeper do Asuanu, kolacja i nocleg w pociągu.
Dzień 5 (Asuan - rejs po Nilu)
Przyjazd do Asuanu w godzinach porannych. Spotkaj się i pomóż ze znakiem Book Tour Egypt, rozpoczynając dzień od porannej wycieczki po słynnej Wysokiej Tamy w Asuanie i Niedokończonym Obelisku, a następnie transfer na rejs po Nilu, obiad, kolacja i nocleg
Dzień 6 (Rejs po Nilu - Kom-Ombo - Edfu) 65 Kms.)
Żeglowanie po południu do Kom Ombo, cieszenie się rejsem z wyższego pokładu rejsu, przybycie Kom Ombo odwiedzające Świątynię (Kom Ombo to podwójna grecko-rzymska świątynia egipska poświęcona złemu bogu krokodyli Sobkowi i dobremu bogowi sokoła Haroerisowi, W mieście Edfu znajduje się słynna Świątynia Horusa. 2000-letnia świątynia była poświęcona Synowi Ozyrysa, Horusowi Bogu z głową sokoła. Noc na pokładzie (śniadanie, obiad i kolacja)
Dzień 7 (Rejs po Nilu - Luksor) (125 km.)
Rejs do Luksoru, po południu zwiedzanie Wschodniego Brzegu Luksoru. Tutaj doświadczysz ogromnej świątyni Karnak Świątynia Karnak jest w rzeczywistości gigantycznym kompleksem świątynnym, który ma ponad 3500 lat i jest poświęcony niezwykle potężnemu bogu z głową barana Amonowi. (opcjonalna wycieczka świątynia Luxor) jest ważną świątynią, ponieważ była poświęcona 3 bogom; Amun, jego żona Mut i jego syn Khons, nocują na Rejsie. (Śniadanie lunch i obiad)
Dzień 8 (Hurghada) (288 km i 04 godz. 19 min.)
Śniadanie na pokładzie, zwiedzanie Zachodniego Brzegu Luksoru, zwiedzanie światowej sławy Doliny Królów, gdzie można wejść do niesamowitych grobowców Nowego Królestwa, a następnie do Świątyni Hatszepsut (Deir al-Bahri) i zakończyć z wielkim Kolosami Memnona, ostatnimi pozostałościami świątyni Amenophisa III. Następnie przejazd do Hurghady, przylot, kolacja i nocleg.
Dzień 9 (Hurghada)
Śniadanie w hotelu, wolny dzień na plaży ciesząc się fantastyczną atmosferą Morza Czerwonego. , Kolacja i nocleg w Twoim hotelu.
Dzień 10 (Hurghada)
Śniadanie w hotelu, wolny dzień na plaży ciesząc się fantastyczną atmosferą Morza Czerwonego. , Kolacja i nocleg w Twoim hotelu.
Dzień 11 (ostatni wyjazd)
Śniadanie w hotelu, transfer na międzynarodowe lotnisko w Hurghadzie na ostateczny wylot

Opinie (0 Opinie)