Dorosły
$ 360.00
Dziecko
$ 250.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 5 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Hurghada
 • Punkt końcowy : Hurghada
Przeżyj wspaniały Nil, który jest uważany za serce Egiptu podczas naszego 4-dniowego / 5-dniowego rejsu po Nilu z Hurghady, aby spędzić fascynujący czas na odkrywaniu majestatycznych zabytków w Luksorze i Asuanie. Tam będziesz mógł odwiedzić największe stanowiska archeologiczne wzdłuż Doliny Nilu, w tym wspaniałą świątynię Karnak, majestatyczną świątynię grobową królowej Hatszepsut, Dolinę Królów, Świątynię Philae, świątynie Kom Ombo i Edfu oraz wiele innych imponujących miejsc dołączając do prywatnego przewodnika egiptologa. Sprawdź naszą sugerowaną trasę poniżej i zarezerwuj swoją przygodę już teraz.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 360 Cena za Dorosły
 • $ 250 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Odbiór z Hurghady i powrót
 • Czterodniowe zakwaterowanie w 5 * rejsie po Nilu.
 • Wszystkie transfery prywatnymi, klimatyzowanymi pojazdami.
 • Prywatny przewodnik egiptologa podczas rejsu po Nilu.
 • Woda mineralna na pokładzie pojazdu.
 • Opłaty za wstęp na wszystkie wymienione Zwiedzanie.
 • Wszystkie opłaty za usługi i podatki.
 • Bilety kolejowe z Asuanu do Qena

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Wszelkie dodatki niewymienione w programie.
 • Napiwki.

Plan podróży

Dzień pierwszy: jednodniowa wycieczka do Luxor East Bank
Rano odbierzemy Cię z Twojego hotelu w Hurghadzie prywatnym samochodem AC, aby cieszyć się 5-dniowym rejsem po Nilu z Hurghady. Po przybyciu do Luksoru spotkasz swojego egiptologa, który dołączy do Ciebie, aby odwiedzić:

Świątynia Karnak
Żadne miejsce w Egipcie nie jest bardziej imponujące niż świątynia w Karnaku. Jest to największy kompleks świątynny, jaki kiedykolwiek zbudował człowiek i stanowi połączone osiągnięcie wielu pokoleń starożytnych budowniczych i faraonów. Świątynia w Karnaku to w rzeczywistości trzy główne świątynie, mniejsze świątynie zamknięte i kilka świątyń zewnętrznych położonych na 247 akrach ziemi.
Następnie odpraw się w 5 * luksusowym rejsie po Nilu, aby zjeść lunch i odświeżyć się. Wieczorem odbierzemy Cię jeszcze raz, aby cieszyć się:

Świątynia Luksorska nocą
Świątynia Luksorska była centrum najważniejszego festiwalu, festiwalu Opet. Zbudowana w dużej mierze przez Amenhotepa III i Ramzesa II świątynia była miejscem rytuałów festiwalu. Festiwal miał pogodzić ludzki aspekt władcy z boskim urzędem.
Nocleg na pokładzie ....... Posiłki {L.D.}

Dzień drugi: jednodniowa wycieczka na Zachodni Brzeg Luksoru

Zjedz śniadanie podczas rejsu, a następnie towarzyszy Ci prywatny przewodnik i prywatny klimatyzowany pojazd do odwiedzenia:

Dolina Królów
Dolina Królów jest miejscem spoczynku władców Egiptu od XVIII do XX dynastii, jest domem dla grobowców, w tym wielkiego faraona króla Ramzesa II i chłopca-faraona króla Tutenchamona. Grobowce były dobrze zaopatrzone we wszystkie dobra materialne, których władca może potrzebować w następnym świecie. Większość dekoracji wewnątrz grobowców jest nadal dobrze zachowana.

Świątynia Hatszepsut
Jest to jedna z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych świątyń starożytnego Egiptu. Świątynia została zbudowana na trzech poziomach z dwiema szerokimi rampami w centralnym miejscu, łączącymi ze sobą poziomy.

Kolosy Memnona
Kolosy Memnona to dwie masywne kamienne posągi króla Amenhotepa III, które są jedynymi pozostałościami po całej świątyni grobowej. Posągi są wykonane z bloków piaskowca kwarcytowego, które istnieją w Kairze, a następnie zostały przeniesione 700 km do Luksoru.
Po południu rejs do Esny i Edfu. Nocleg w Edfu ..... Posiłki {B. L.D.}

Dzień trzeci: jednodniowa wycieczka do świątyń Edfu i Kom Ombo
Śniadanie na pokładzie, a następnie kontynuuj rejs po Nilu z Hurghady wycieczką do:

Świątynia Edfu
Dedykowany Bogu Horusowi. Świątynia Edfu uważa się za najlepiej zachowaną grecko-rzymską świątynię w całym Egipcie, a na jej ścianach widnieje „Sztuka” ukazująca pokonanie Horusa nad bogiem diabelskim Sethem.
Kontynuuj żeglowanie do Kom Ombo, aby odwiedzić:

Świątynia Kom Ombo
Świątynia z widokiem na Nil. Świątynia Kom Ombo podzielona na 2 świątynie z 2 wejściami, 2 salami hipostylowymi i 2 sanktuariami. Nocleg w Asuanie (przyjazd późnym wieczorem) ...... Posiłki {B. L.D.}

Dzień czwarty: jednodniowa wycieczka do atrakcji Asuanu
Rano, po śniadaniu, rozpocznij wycieczkę z przewodnikiem, aby odwiedzić atrakcje turystyczne Asuanu, takie jak:

Wysoka Tama
Został zbudowany po drugiej stronie Nilu w Asuanie i został zbudowany w latach 1960-1970 i miał znaczący wpływ na gospodarkę i kulturę Egiptu.

Niedokończony obelisk
Największy obelisk w starożytności. Został zamówiony przez królową Hatszepsut (1508 1458 pne) jako uzupełnienie obelisku na Lateranie (który pierwotnie znajdował się w Karnaku}, a później został przeniesiony do Pałacu Laterańskiego w Rzymie.
Świątynia Philae
Świątynia Philae poświęcona bogini Izydzie miłości i piękna. Kompleks świątynny został zdemontowany i przeniesiony na pobliską wyspę Agilkia w ramach projektu UNESCO Nubia Campaign, chroniąc ten i inne kompleksy przed ukończeniem w 1970 roku wysokiej tamy w Asuanie.
Pod koniec dnia wrócisz na rejs i nocleg. Posiłki {B. L. D}

Dzień piąty: Zakończ rejs po Nilu z Hurghady

Rano będziesz wymeldować się z rejsu po Nilu, a następnie zostaniesz przeniesiony naszym nowoczesnym samochodem na stację kolejową, abyś złapał pociąg w kierunku Qena, a po przyjeździe zostaniesz przeniesiony z powrotem do hotelu w Hurghada na zakończenie 5-dniowego rejsu po Nilu z Hurghady. Posiłki {B} Uwaga: możesz podzielić się przemyśleniami na temat dodawania lub usuwania dowolnych wycieczek z planu wycieczki, aby móc spełnić Twoje wymagania.

Opinie (0 Opinie)