Dorosły
$ 838.00
Dziecko
$ 700.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 8 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Kair
 • Punkt końcowy : Kair
Odkryj najważniejsze atrakcje Egiptu podczas ekscytującej wycieczki po całym kraju. Jest to wycieczka dostosowana do potrzeb klienta po Nilu i liniach kolejowych. To tańsza alternatywa dla naszego popularnego Pakietu Podróżnego do Egiptu realizowanego drogą lotniczą. Będziesz podróżować do Asuanu pociągiem sypialnym. Odwiedzisz Wielkie Piramidy w Gizie. To miejsce, w którym jesteś świadkiem wielkości ostatniego stojącego pomnika siedmiu starożytnych cudów świata. Następnie podróż pociągiem sypialnym do Asuanu. Pięciogwiazdkowy statek wycieczkowy czeka na Ciebie, aby spędzić trzy dni żeglując po Nilu. Przygotuj się na zwiedzanie i ciesz się zwiedzaniem między Asuanem a Luksorem

Ceny

Cena za osobę
 • $ 838 Cena za Dorosły
 • $ 700 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Spotkaj się i pozdrów naszych przedstawicieli po przybyciu na lotnisko
 • Wszystkie transfery w prywatnym klimatyzowanym pojeździe.
 • Zakwaterowanie na 2 noce w Kairze, w tym nocleg i śniadanie.
 • Zakwaterowanie na 3 noce na 5-gwiazdkowym statku wycieczkowym po Nilu, pełne wyżywienie.
 • Zakwaterowanie na 2 noce w pociągu sypialnym, obiadokolacja.
 • Prywatne wycieczki po Kairze.
 • Wycieczki krajoznawcze podczas rejsu.
 • Opłaty za wstęp do wszystkich miejsc wymienionych w planie podróży.
 • Wszystkie posiłki wymienione w planie podróży.
 • Woda butelkowana podczas wycieczek poza hotelem lub statkiem wycieczkowym.
 • Wszystkie opłaty za usługi i podatki.

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Międzynarodowe taryfy lotnicze.
 • Wiza wjazdowa do Egiptu
 • Wszelkie wycieczki fakultatywne.
 • Napiwki (napiwki dla przewodników, kierowców i personelu rejsu Nile Cruise).

Plan podróży

Dzień 1: Kair - Witamy w Krainie Faraonów

Przedstawiciel Journey To Egypt spotka się z Tobą na międzynarodowym lotnisku w Kairze (procedury przylotów), a następnie odprowadzi Cię do hotelu klimatyzowanym luksusowym pojazdem. W hotelu pomoże Ci bezproblemowo zameldować się i przejrzy plan podróży z budżetem, aby ustalić i potwierdzić czas odbioru dla każdej wycieczki. Nocleg w Kairze. Drink powitalny wliczony w cenę.

Dzień 2: Piramidy i zwiedzanie Kairu - Pociąg do Asuanu

Zjedz śniadanie w hotelu w Kairze przed wymeldowaniem, a następnie Twój osobisty przewodnik poprowadzi Cię na płaskowyż Gizy, aby odwiedzić jeden z siedmiu cudów starożytnego świata: Wielkie Piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa, a także słynne Świątynia Sfinksa i Doliny. Następnie udaj się do Muzeum Egipskiego. Jedź dalej do islamskiego Kairu, gdzie będziesz mógł zwiedzić Khan El Khalili, najstarszy i najbardziej urzekający bazar w Kairze. Później zostaniesz przeniesiony na wspaniały dworzec kolejowy w Gizie, aby złapać pociąg sypialny z Kairu do Asuanu. Kolacja i śniadanie serwowane na pokładzie. Nocleg w przedziale. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja.

Dzień 3: Rejs po Nilu w Asuanie

Po przybyciu na stację kolejową Asuan spotkasz się z przewodnikiem Journey To Egypt, który następnie przeniesie Cię na Twój statek wycieczkowy Nile Cruise. Zjedz lunch na pokładzie, po którym zostaniesz poprowadzony do słynnej Wielkiej Tamy, majestatycznej świątyni Philae poświęconej dwóm boginiom Izydzie i Hathor oraz ogromnego Niedokończonego Obelisku, wciąż spoczywającego na boku w kamieniołomach starożytnego Egiptu. Następnie powrót na statek wycieczkowy z kolacją na pokładzie i noclegiem w Asuanie. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja.

Dzień 4: Świątynia i Muzeum Kom Ombo

Po śniadaniu na pokładzie popłyniesz do Kom Ombo, gdzie spotkasz bliźniaczą świątynię Kom Ombo, gdzie poznasz boga krokodyli Sobka i boga sokoła Horusa, których pomniki zdobią każdą połowę świątyni. Zjesz lunch na pokładzie statku i popłyniesz do Edfu. Kolacja i nocleg na pokładzie. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja.

Dzień 5: Świątynia Edfu

Śniadanie na pokładzie statku wycieczkowego po Nilu, a następnie wizyta w świątyni Hours w Edfu, a następnie rejs do Luksoru z obiadem na pokładzie statku. Zostaniesz przeniesiony z powrotem na statek wycieczkowy Nile na kolację i pokaz tańca brzucha na pokładzie z noclegiem na pokładzie statku wycieczkowego Nile w Luksorze. Kolacja na pokładzie i nocleg w Luksorze. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja.

Dzień 6: Luxor Tours - Pociąg do Kairu

Wczesnym rankiem zjedz relaksujące śniadanie na pokładzie. Wyokrętowanie po śniadaniu, Ciesz się wspaniałą wycieczką, aby odwiedzić Wschodni Brzeg Nilu w Luksorze do świątyń Karnak i Luksor, a następnie wizytę na Zachodnim Brzegu Nilu w Luksorze do Doliny Królów, świątyni królowej Hatszepsut w El Deir EL Bahari i Colossi Memnon. Później udasz się na stację kolejową w Luksorze, aby złapać pociąg sypialny z powrotem do Kairu. Kolacja zostanie podana na pokładzie pociągu. Nocleg w swoim prywatnym przedziale. Wyżywienie: śniadanie, kolacja.

Dzień 7: Kair - Wycieczki fakultatywne

Śniadanie w pociągu sypialnym przed przybyciem na stację kolejową w Gizie, gdzie spotkasz się z przedstawicielem Journey To Egypt, który zawiezie Cię do hotelu na chwilę wolnego (zameldujesz się w pokoju tak wcześnie, jak to możliwe). W Kairze dostępnych jest kilka wycieczek fakultatywnych: możesz chcieć odwiedzić piramidę schodkową króla Zosera w Sakkarze i Memphis. Nocleg w hotelu w Kairze Posiłki: śniadanie.

Dzień 8: Kair - lot z powrotem do domu

Zjedz śniadanie w swoim hotelu w Kairze, mając trochę wolnego czasu przed lotem. Po wymeldowaniu zostaniesz odprowadzony na międzynarodowe lotnisko w Kairze w celu ostatecznego wylotu. Wyżywienie: śniadanie.

Opinie (0 Opinie)