Dorosły
$ 560.00
Dziecko
$ 450.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 8 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Luksor
 • Punkt końcowy : Luksor
To podróż, podczas której Egipt mija cię, dzieci pływające w Nilu, ludzie jeżdżący na osłach, rolnicy sadzący swoje ziemie, rybacy w felukach będą machać do ciebie tak samo, jak ich przodkowie przed faraonami tysiące lat temu. Nasze 8-dniowe wycieczki rejsem po Nilu obejmują wizytę w Dolinie Królów, Świątyni Królowej Hatszepsut i świątyniach w Karnaku, a następnie podziwianie zabytków w innych miastach podczas podróży do Asuanu, aby zobaczyć świątynię Edfu, świątynię Kom ombo i wreszcie zobaczyć główne zabytki w Asuanie

Ceny

Cena za osobę
 • $ 560 Cena za Dorosły
 • $ 450 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Spotkaj się i pomóż serwisowi po przyjeździe i wyjeździe.
 • Zakwaterowanie na 7 nocy na 5-gwiazdkowym rejsie z pełnym wyżywieniem.
 • Wszystkie wycieczki rejsowe po Nilu, jak wspomniano w planie podróży.
 • Opłaty za wstęp do wszystkich miejsc, jak wspomniano w planie podróży.
 • Opłaty za wstęp do wszystkich miejsc, jak orientano w planie podróży.
 • Wszystkie opłaty za usługi i podatki.

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Wszelkie wycieczki fakultatywne.
 • Napoje
 • Napiwki (napiwki dla przewodników, kierowców i załogi statku wycieczkowego).

Plan podróży

Dzień 1
Wyrusz w Luksorze
Przybądź na 5-gwiazdkową luksusową łódź wycieczkową po Nilu, gdzie zostaniesz powitany przez personel recepcji.
Twój egiptolog oprowadzi Cię po Wschodnim Brzegu Luksoru, w tym po niezwykle wdzięcznej Świątyni Luksorskiej, poświęconej bogu Amonowi. Na pokładzie zostanie podany lunch i podwieczorek.
Wieczorem Twój Boat Manager przywita Cię na przyjęciu koktajlowym, który dokona przeglądu Twojego programu rejsu na nadchodzące dni.
Ciesz się lokalnym egipskim winem i piwem, a także wyborem kanapek, a następnie zjedz wykwintną kolację.

Dzień 2
ŚWIĄTYNIA KARNAKA I ŚWIĄTYNIA KHNUM
Na pokładzie serwowane jest pyszne śniadanie w formie bufetu. Po śniadaniu wizyta w świątyni Karnak, budowanej przez ponad tysiąc lat przez pokolenia faraonów. Wspaniała „Hypostyle Hall” jest niesamowita
las gigantycznych filarów, zajmujący obszar większy niż cała katedra Notre Dame. Po obiedzie i rejsie do Esny, Twój egiptolog oprowadzi Cię po grecko-rzymskiej świątyni Khnum w Esna. Pięknie zachowana Wielka Sala Kolumnowa została zbudowana za panowania cesarza rzymskiego Klaudiusza; został wydobyty z mułu, który nagromadził się przez stulecia corocznych wylewów Nilu i znajduje się około dziewięciu metrów poniżej poziomu dzisiejszych ulic. Podwieczorek będzie serwowany na pokładzie podczas rejsu na Edfu. Wieczorem na pokładzie zostanie podana wykwintna kolacja.

Dzień 3
ŚWIĄTYNIA KOM OMBO
Po śniadaniu spędź poranek w wolnym czasie i korzystaj z udogodnień na pokładzie, w tym basenu, sali gier i siłowni.
Tego popołudnia będziesz miał również okazję wziąć udział w pokazie kuchni egipskiej, kontynuując rejs do Kom Ombo.
Po popołudniowej herbacie odwiedź świątynię Kom Ombo - poświęconą bogu krokodyli Sobkowi. Świątynia stoi na zakolu Nilu, gdzie w starożytności nad brzegiem rzeki wygrzewały się święte krokodyle. Wróć na swoją łódź i ciesz się rejsem do Asuanu.
Dzisiejszą rozrywką będzie impreza kostiumowa „Noc egipska” dla wszystkich gości, podczas której będzie można przebrać się w tradycyjne egipskie „galabeyyas”. Kolacja będzie obfitym bufetem egipskich specjałów

Dzień 4
ASWAN
Śniadanie w formie bufetu będzie serwowane na pokładzie, po którym spędzisz poranek w wolnym czasie. Zjedz lunch na pokładzie, a następnie popołudnie w czasie wolnym, podczas którego możesz korzystać z udogodnień na pokładzie, w tym basenu, sali gier i siłowni. Dzisiejsza kolacja będzie uroczystą kolacją, podczas której kelnerzy w białych rękawiczkach będą serwować wykwintne dania. Ciesz się pokazem folklorystycznym i pokazem derwiszów po kolacji.

5 dzień
ŻEGLARSTWO FELUCCA
Śniadanie w formie bufetu będzie serwowane na pokładzie. Dziś rano korzystaj z udogodnień na pokładzie, w tym basenu, sali gier i siłowni. Po obiedzie na pokładzie wybierz się na przejażdżkę feluką (typową egipską żaglówką) wokół wyspy Elephantine, ogrodu botanicznego Lorda Kitchenera i Mauzoleum Agha Khan (przy sprzyjającej pogodzie zapewnione zostaną kamizelki ratunkowe). W salonie serwowany będzie podwieczorek. Ciesz się lokalnym egipskim winem i piwem, a także wyborem kanapek, a następnie zjedz wykwintną kolację. Ciesz się pokazem folklorystycznym i pokazem derwiszów po kolacji.

6 dzień
ŚWIĄTYNIA FILAE I NIEWIDOCZNY OBLEISK
Śniadanie w formie bufetu będzie serwowane na pokładzie, a następnie krótka przejażdżka motorówką do romantycznej i majestatycznej świątyni Philae na wyspie Agilika.
Następnie odbędzie się wizyta w kamieniołomach granitu, które dostarczały starożytnym Egipcjanom większość twardego kamienia używanego w piramidach i świątyniach oraz
nadal posiada ogromny niedokończony obelisk. Zjedz lunch podczas rejsu do Kom Ombo. Spędź popołudnie w wolnym czasie i korzystaj z udogodnień na pokładzie, w tym basenu, sali gier i siłowni. Podwieczorek będzie serwowany podczas rejsu do Edfu. Dziś wieczorem na pokładzie serwowana jest pyszna kolacja.

Dzień 7
ŚWIĄTYNIA HORUSA
Śniadanie w formie bufetu będzie serwowane na pokładzie. Dziś rano zwiedź niezwykłą świątynię Horusa. Wróć na swoją łódź i ciesz się żeglowaniem do Esna. Lunch będzie serwowany podczas żeglowania. Wykorzystaj to popołudnie, aby cieszyć się wszystkimi udogodnieniami na pokładzie. Kontynuuj żeglugę do Luksoru, pijąc popołudniową herbatę. Ciesz się egipskim menu w formie bufetu na dzisiejszą kolację z możliwością przebrania się w tradycyjną egipską galabeyya.

Dzień 8
DOLINA KRÓLÓW
Zjedz śniadanie na pokładzie. Spędź ten poranek w wolnym czasie. Lunch będzie serwowany na pokładzie, a następnie poranna wizyta na Zachodnim Brzegu Luksoru w celu zwiedzania Doliny Królów. Będziesz miał okazję przynajmniej odwiedzić
jeden grobowiec w Dolinie Królowych i odwiedź Świątynię Królowej Hatszepsut. W drodze powrotnej do Nilu miniesz słynnego Kolosa
Memnon, znany w czasach starożytnej Grecji z nawiedzających go głosów o świcie. Wróć na rejs, na którym serwowana będzie popołudniowa herbata. Dzisiejsza pożegnalna kolacja będzie na pokładzie statku w Luksorze.

9 dzień
WYJŚCIE W LUXOR
Śniadanie w formie bufetu będzie serwowane na pokładzie przed wymeldowaniem o godzinie 08:00.

Opinie (0 Opinie)