Dorosły
$ 570.00
Dziecko
$ 350.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 8 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Kair
 • Punkt końcowy : Kair
Zobacz Egipt innymi oczami. Ciesz się głównymi atrakcjami Luksoru. Ciesz się głównymi atrakcjami Asuanu. Odwiedź wspaniałe świątynie abu simbel. Dolina Królów i wiele więcej z przewodnikiem egiptologicznym. Uspokój się dzięki transferom od drzwi do drzwi na iz międzynarodowego lotniska w Kairze. Odwiedź najstarsze świątynie na całym świecie. Dotknij wspaniałej egipskiej kultury w Luksorze i Asuanie. Przeżyj wspaniałą egipską rzekę Nil podczas rejsu po Nilu. Przeżyj podróż balonem na gorące powietrze w Luxor. Odwiedź wielkie i słynne 3 piramidy w Gizie. Ciesz się bezproblemową wycieczką z całym zakwaterowaniem, transportem i większością posiłków. Zatrzymaj się w świątyniach Abu Simbel, Komombo, Hatszeput, Karnak i Edfu; i poznaj historię i kulturę Egiptu. Zjedz lunche, kolacje i śniadania w formie bufetu na pokładzie 5-gwiazdkowego statku. Otwórz oczy, jesteś w Egipcie, krainie wielkiej cywilizacji

Ceny

Cena za osobę
 • $ 570 Cena za Dorosły
 • $ 350 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • przewodnik eksperta egiptologii.
 • wszystkie witryny wymienione w programie.
 • 2 noce w 3-gwiazdkowym hotelu w Kairze ze śniadaniem (możliwość podwyższenia standardu)
 • 4 noce na 5-gwiazdkowym statku wycieczkowym ze wszystkimi posiłkami, początek lunchu, ostatniego dnia śniadanie.
 • transport klimatyzacji. transfer od drzwi do drzwi zi na lotnisko w Kairze
 • łódź motorowa
 • koń i powóz.
 • podatki i opłaty.
 • podróż abu simbel z Asuanu
 • rejs balonem na ogrzane powietrze w Luksorze.
 • Asuan zwiedza świątynie kom ombo i edfu
 • wielka dolina piramid królów

Niewliczone w cenę wycieczki

 • przechylanie (opcjonalnie)

Plan podróży

Dzień 1 Przylot do Kairu

Przylot na międzynarodowe lotnisko w Kairze, gdzie czeka na Ciebie nasz przyjazny przedstawiciel. Nasz profesjonalny przedstawiciel poinformuje Cię o głównych informacjach o Kairze. otwórz oczy, jesteś w Kairze, krainie prawdziwej historii. na noc w hotelu.

Dzień 2 wielkie piramidy. Nocny pociąg do Luksoru

Po śniadaniu odkryj jeden z cudownych cudów świata - wielkie piramidy. nasz przewodnik po egiptologii odbierze Cię z hotelu na czas, skąd jedziemy do obszaru piramid. odwiedzić trzy piramidy niesamowite jest robienie rzadkich zdjęć piramid. Odwiedź świątynię w dolinie, która jest uważana za jedną z najbardziej kompletnych świątyń. Przenieś się do sfinksa, legendarnego posągu, który ma ludzką głowę i ciało lwa i reprezentuje moc lwa i mądrość człowieka. Jedź z powrotem do hotelu. nasz przedstawiciel odbierze Cię w nocy, aby wsiąść do nocnego pociągu do Luksoru, nocnym pociągiem.

Dzień 3 Rejs po Nilu. Ostatni brzeg Luksoru

nasz specjalistyczny przedstawiciel odbierze Cię z dworca kolejowego Luxor, skąd rozpoczniemy naszą pierwszą wycieczkę po tak wspaniałym mieście w Luxorze. nasza wycieczka odbędzie się na wschodnim brzegu Luksoru. odwiedź największą świątynię na całym świecie świątynię karnak. jedź, aby zobaczyć małą piękną świątynię Luksoru. po wspaniałej wycieczce sprawdź rejs. jest to świetna okazja, aby być w luksusie, aby odwiedzić w nocy słynny publiczny rynek. nocny rejs.

Dzień 4 balon na ogrzane powietrze. Dolina królów. Rozpoczęcie żeglowania

Obudź się wcześnie rano w Luksorze i wybierz się na wycieczkę balonem na ogrzane powietrze. nasz przedstawiciel odbierze Cię z hotelu w Luksorze na Zachodni Brzeg, aby cieszyć się lotem balonem. Przenieś się do morza, delektuj się napojami bezalkoholowymi, zanim popłyniesz łodzią motorową na zachodni brzeg, a następnie zostaniesz przeniesiony do miejsca startu, gdzie rozpoczniesz lot balonem po niebie największego skansenu (Luksor). po wycieczce życiowej, jak to nazywają, rozpocznij naszą następną wycieczkę bezpośrednio na zachodni brzeg Luksoru Spróbuj dobrze posłuchać przewodnika eksperta, który szczegółowo opowie o historii Doliny Królów i jej słynnych tomów, takich jak tut ankh amun grobowiec. po wielkiej wycieczce do królów podjedź, aby odkryć sekrety królowej Hatszeput podczas wizyty w jej świątyni. to świetna okazja, aby być na zachodnim brzegu, aby odwiedzić słynny dom woźniców słynnego Anglika, który odkrył Skarby Tut Ankh Amun, z powrotem na wschodni brzeg Luksoru, skąd rejs zacznie płynąć. przygotuj się na unikalne zdjęcia obu stron Nilu, na których poznasz obie kultury nubijską i egipską, małe łodzie, lud nubijski, wioski, prawdziwą egipską kulturę wszędzie dookoła. omiń słynną śluzę esna. nocny rejs.

Dzień 5 świątynia edfu. Świątynia komombo. Rejs po Nilu

Przeżyj wspaniałe doświadczenie i dotknij egipskiej kultury konno i powozem, aby odwiedzić świątynię edfu. Wróć do rejsu i kontynuuj żeglowanie po całej drodze do komombo.en Ciesz oddech Nilu i naturalne widoki na całej drodze do komombo.stop wokół zachodzącego słońca, czas na wizytę w świątyni komombo. w nocy rejs.

Dzień 6 Wspaniałe świątynie abu simbel. Lokalny targ w Asuanie

Około 5 rano jest czas na zwiedzenie jednego z najważniejszych miejsc w Egipcie świątyń Abu Simbel. Powrót do Asuanu w porze lunchu. Odpoczynek. W nocy jest dobra okazja do odwiedzenia słynnego lokalnego targu w Asuanie. Nocny rejs.

Dzień 7 słynna wysoka świątynia na wyspie Philae. Nocny pociąg do Kairu.

nasz przewodnik po egiptologii odbierze Cię na czas, skąd rozpoczniemy naszą wspaniałą wycieczkę, aby odwiedzić słynną wysoką zaporę Asuan. przejazd łodzią motorową na wyspę File. po wspaniałej wycieczce jedź na stację kolejową, skąd pociągiem do Kairu pociągiem nocnym.


Dzień 8 - przyjazd do Kairu

Przyjedź do Kairu i zamelduj się w hotelu. Hotel na noc.

Opinie (0 Opinie)