Dorosły
$ 900.00
Dziecko
$ 700.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 12 dni
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : Kair
 • Punkt końcowy : Kair
Poznaj najważniejsze zabytki Egiptu. Indywidualny pakiet podróżny na wakacje obejmuje Kair, rejs po Nilu i Morze Czerwone w Hurghadzie. Odwiedź piramidy w Gizie i Sfinks, Stary Kair i Cytadelę Saladyna. Następnie udaj się do Asuanu, aby wyruszyć w rejs po Nilu do Luksoru. Ciesz się piękną scenerią wzdłuż Nilu. Zakończ wycieczkę relaksując się na plaży w Hurghadzie.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 900 Cena za Dorosły
 • $ 700 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Spotkaj się i pomóż serwisowi po przyjeździe i wyjeździe.
 • Zakwaterowanie na 4 noce w Kairze, w tym codzienne śniadanie.
 • Zakwaterowanie na 1 noc w Asuanie, w tym nocleg i śniadanie.
 • Zakwaterowanie na 3 noce na 5-gwiazdkowym rejsie z pełnym wyżywieniem.
 • Zakwaterowanie na 3 noce w Hurghadzie, w tym codzienne śniadanie.
 • Transfer z Luksoru do Hurghady prywatnym klimatyzowanym pojazdem.
 • Krajowy bilet lotniczy z Kairu do Asuanu i Hurghady do Kairu.
 • Certyfikowani profesjonalni przewodnicy.
 • Opłaty za wstęp do wszystkich miejsc wskazanych w planie podróży.
 • Posiłki jak wspomniano w powyższym planie podróży.
 • Jazda na wielbłądzie podczas wycieczki po piramidach i Nilu Felucca w Asuanie.
 • Wszystkie opłaty za usługi i podatki.

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Międzynarodowe przeloty.
 • Wiza wjazdowa do Egiptu.
 • Wszelkie wycieczki fakultatywne.
 • Napiwki (napiwki dla przewodników, kierowców i załogi statku wycieczkowego).

Plan podróży

Wypłyń w trzydniowy rejs po Nilu podczas 5-gwiazdkowego rejsu po Nilu.
    Płyń po Nilu feluką (żaglówką).
    Jedź jak miejscowy na wielbłądzie.
    Wejdź do grobowca „faraonów” w Dolinie Królów.
    Odkryj archeologiczne ikony starożytnego Egiptu z własnymi prywatnymi i doświadczonymi przewodnikami lokalnymi.

Dzień 1: Kair - Witamy w Egipcie.
Twój przedstawiciel spotka się i pomoże Ci na międzynarodowym lotnisku w Kairze (procedury przylotów), a następnie odprowadzi Cię do hotelu ekskluzywnym, klimatyzowanym luksusowym pojazdem. W hotelu pomoże bezproblemowo zameldować się i dokona przeglądu planu podróży, aby ustalić i potwierdzić czas odbioru dla każdej wycieczki. Nocleg w Kairze. Drink powitalny.

Dzień 2: Jednodniowa wycieczka do piramid, Sfinksa i Sakkary

Po śniadaniu towarzyszyć Ci będzie Twój osobisty przewodnik po płaskowyżu Gizy, aby odwiedzić Wielkie Piramidy Cheopsa, Chefrena i Mykerinusa - słynną świątynię Sfinksa i Doliny naprzeciw wielkiego posągu. Dodatkowa wizyta w Słonecznej Łodzi przed piramidą Cheopsa (dodatkowy bilet na miejscu). Lunch zostanie podany w dobrej jakości restauracji, a następnie udamy się do obszaru Sakkara, aby odwiedzić kompleks Sakkara i pierwszą zbudowaną piramidę (Piramida Dżesera). Przenieś się do Memphis; Stolica starego królestwa i słynna Nekropolia. Nocleg w Kairze. Wyżywienie: śniadanie, obiad.

Dzień 3: Zwiedzanie Kairu
Po śniadaniu zostaniesz odprowadzony przez prywatnego przewodnika do odwiedzenia: Muzeum Egipskiego. Lunch podczas wycieczki w lokalnej restauracji. Kontynuuj jazdę do islamskiego Kairu, gdzie będziesz mógł zwiedzić Khan El Khalili, stary bazar w Kairze. Wyżywienie: śniadanie, obiad.

Dzień 4: Lot do Asuanu - wycieczki do Asuanu

Leć do Asuanu, spotkasz się na lotnisku w Asuanie (drzwi wyjściowe), a następnie ciesz się wizytą w słynnej na całym świecie Wysokiej Tamy, niesamowitej świątyni Philae, która jest poświęcona dwóm boginiom Izydzie i Hathor, oraz największym znanym starożytnym obelisku, znajdującym się w północny region kamieniołomów starożytnego Egiptu (Niedokończony Obelisk), a następnie przeniesiony do hotelu w Asuanie. Wyżywienie: śniadanie.

Dzień 5: Opcjonalna wycieczka do Abu Simbel.

Wcześnie rano, opcjonalna wycieczka do jednej z największych atrakcji turystycznych Egiptu, świątyni Abu Simbel (3 godziny w jedną stronę, z wcześniejszą rezerwacją 100 USD na osobę). Abu Simbel, zostały pierwotnie wyrzeźbione na zboczu góry za panowania faraona Ramzesa II, mniej więcej w XIII wieku pne, jako trwały pomnik jego i jego królowej Nefertari. Później przenieś się na rejs po Nilu. Lunch i kolacja na pokładzie i nocleg w Asuanie. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja.


Dzień 6: Rejs - Kom Ombo & Edfu

Rano odwiedź najlepiej zachowaną kultową świątynię w Egipcie, świątynię Horusa w Edfu. Płyń do Luksoru, zjedz śniadanie, lunch i napij się podwieczorku podczas rejsu do Luksoru. Po przyjeździe odwiedź świątynie Karnak i Luxor. Kolacja na pokładzie. Nocleg w Luksorze. Wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacja

Dzień 8: Zachodni brzeg Luksoru - Hurghada.

Po śniadaniu wysiądź z rejsu po Nilu. Rozpocznij dzień od wizyty na Zachodnim Brzegu, wybierz się na wycieczkę na królewski cmentarz dla 62 faraonów, Dolinę Królów, a następnie do grobowej Świątyni Królowej Hatszepsut, która została zbudowana przez architektów faraona Hatszepsut z Nowego Królestwa około XV wieku BC, w El-Deir El-Bahari i Colossi of Memnon. Po południu przejazd do Hurghady nad Morzem Czerwonym. Z Luksoru do Hurghady jest około 3 i pół godziny jazdy. Nocleg w Hurghadzie. Posiłki: śniadanie, obiad.

Dzień 9: wakacje w Hurghadzie

Opcjonalne wycieczki, aby doświadczyć wykwintnego nurkowania i snorkelingu wśród raf koralowych Morza Czerwonego i zobaczyć niesamowite rzadkie ryby. Lub wybierz jedną z wielu innych aktywności, takich jak windsurfing, żeglarstwo i wędkarstwo morskie. Nocleg w Hurghadzie. Wyżywienie: śniadanie.

Dzień 10: wakacje w Hurghadzie

Opcjonalne wycieczki, aby doświadczyć wykwintnego nurkowania i snorkelingu wśród raf koralowych Morza Czerwonego i zobaczyć niesamowite rzadkie ryby. Lub wybierz jedną z wielu innych aktywności, takich jak windsurfing, żeglarstwo i wędkarstwo morskie. Nocleg w Hurghadzie. Wyżywienie: śniadanie.

Dzień 11: Lot z powrotem do Kairu

Śniadanie w hotelu w Hurghadzie z wolnym czasem w czasie wolnym, a następnie zostaniesz przewieziony na lotnisko w Hurghadzie, aby wsiąść do samolotu do Kairu.Po przybyciu do Kairu zostaniesz powitany i udzielimy Ci pomocy, a następnie zostaniesz przeniesiony do hotelu na czas wolny i nocleg pobyt w Kairze. Wyżywienie: śniadanie.

Dzień 12: Ostatni wyjazd

Śniadanie w hotelu w Kairze - czas wolny przed lotem - wymeldowanie, a następnie transfer na międzynarodowe lotnisko w Kairze na ostateczny wylot. Wyżywienie: śniadanie.

Opinie (0 Opinie)