Dorosły
$ 95.00
Dziecko
$ 65.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: 40 godzin
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : El Gouna
 • Punkt końcowy : El Gouna
2-dniowa wycieczka do Kairu autobusem z El Gouna. Spędź dwa dni na zwiedzaniu Kairu i wspaniałych zabytków, Muzeum Egipskiego, piramid w Gizie, Sfinksa i ciesz się niezapomnianym targiem ulicznym Khan el Khalili.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 95 Cena za Dorosły
 • $ 65 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Transfer klimatyzowanym autobusem (Hurghada - Kair - Hurghada)
 • Pierwszego dnia: Lunch - Drugiego dnia śniadanie i obiad
 • Nocleg w czterogwiazdkowym hotelu
 • Opłaty za wstęp do wszystkich atrakcji wymienionych w opisie
 • Doświadczony i kompetentny przewodnik turystyczny
 • polskojęzyczny przewodnik

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje w restauracji
 • Wejście do komory grobowej
 • Wejście do Sali Mumii
 • Wszelkie dodatki, które nie są wymienione w procesie

Plan podróży

Dwudniowa wycieczka do Kairu autobusem z El Gouna

- Odbierzemy Cię z Twojego hotelu w El Gouna
- Podróż autokarem wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego do Kairu
- Odwiedzisz piramidy w Gizie i Sfinksa
- Wizyta w Muzeum Egipskim
- Wycieczka po Starym Mieście i nowoczesnej dzielnicy Kairu
- Nocleg w czterogwiazdkowym hotelu ze śniadaniem
- anglojęzyczny przewodnik
- 2 obiady

Na wycieczkę weź ze sobą:

    Okulary przeciwsłoneczne / kapelusz
    Wygodne buty
    Wygodne ubranie dostosowane do pogody
    Pakiet śniadaniowy (można zamówić bezpłatnie w hotelu poprzedniego wieczoru)

Dzień 1
Klimatyzowany autobus odbierze Cię z hotelu w El Gouna wczesnym rankiem. Autokarem pojedziesz około 6 godzin do Kairu, który zabierze Cię wzdłuż wybrzeża Morza Czerwonego z zapierającymi dech w piersiach widokami. Po przybyciu do Kairu spotka się z Tobą polskojęzyczny  przewodnik. Pierwszym etapem jest Muzeum Egipskie z niezliczonymi skarbami i eksponatami, które świadczą o wielkiej przeszłości Egiptu. Po wizycie w muzeum następuje typowy lokalny lunch w restauracji. Podczas wyprawy feluką (nie wliczona w cenę) poznasz Kair z innej perspektywy - Nilu. Klimatyzowany autobus transferowy zabierze Cię następnie do ostatniego, istniejącego cudu świata: piramid w Gizie ze Sfinksem i Świątynią Doliny. Masz wyjątkową okazję podziwiania tego wspaniałego pomnika z bliskiej odległości. Zabierzemy Cię następnie do hotelu w Kairze.

Dzień 2 PROGRAM A
Zabierzemy Cię do Starego Kairu: Cytadela Salah el Din i alabastrowego meczetu Mohameda Alego. Po przerwie na lunch w restauracji serwującej dania kuchni lokalnej, wycieczka prowadzi dalej do Kościoła Koptyjskiego i Muzeum Koptyjskiego w Starym Kairze, a także do kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Oprócz dwóch wspomnianych domów modlitwy znajduje się Amr Ibn el-As w dzielnicy koptyjskiej. Zbudowany w 642 r. Jest najstarszym meczetem w Egipcie i swoją prostą architekturą stanowi wzór dla budowli kolejnych epok. Wizyta na słynnym bazarze Khan al Khalili z jego krętymi uliczkami i małymi kawiarniami zakończy dwudniową wycieczkę autobusem z El Gouna do Kairu. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w El Gouna.

PROGRAM A: 95 GBPS

Dzień 2 PROGRAM B
Zabierzemy Cię do piramidy schodkowej i grobowców grobowych Sakkary. Następnie weźmiesz swój typowy lunch. Kościół Koptyjski i Muzeum Koptyjskie to pierwsze atrakcje, które odwiedzisz po południu. Kościół św. Sergiusza i synagoga Ben Ezra są również częścią Starego Kairu i są częścią atrakcji programu. Oprócz dwóch wspomnianych domów modlitwy znajduje się Amr Ibn el-As w dzielnicy koptyjskiej. Zbudowany w 642 r. Jest najstarszym meczetem w Egipcie i swoją prostą architekturą stanowi wzór dla budowli kolejnych epok. Bazar Khan el Khalili i jego niezliczone kawiarnie i uliczki zakończą dwudniową wycieczkę do Kairu z El Gouna. Autobus zabierze Cię z powrotem do hotelu w El Gouna.

PROGRAM B: 105 GBPS

Dwudniowa wycieczka z El Gouna do Kairu autobusem do piramid i Muzeum Egipskiego może być również oferowana prywatnie na życzenie z indywidualnym programem i prywatnym przewodnikiem. Zainteresowanych prosimy o kontakt. 

Opinie (0 Opinie)