Dorosły
$ 50.00
Dziecko
$ 30.00
Wybierz datę podróży
Podaj łączną liczbę podróżujących

Terms of Service

Check here to indicate that you have read and agree to the terms of us Wyślij zapytanie
 • Czas trwania: godziny
 • Usługa odbioru
 • Zaczynając od : El Sokhna
 • Punkt końcowy : El Sokhna
Wycieczka z El Sokhna do Kairu. Kair żydowski, Kair koptyjski, Kair islamski to wycieczka jednodniowa do Wiszącego Kościoła, Synagogi Ben Ezra, Meczet Ibn Tulun.

Ceny

Cena za osobę
 • $ 50 Cena za Dorosły
 • $ 30 Cena za Dziecko

W cenie wycieczki

 • Transfery klimatyzowanym autobusem
 • Wstęp do wszystkich wymienionych miejsc
 • lunch

Niewliczone w cenę wycieczki

 • Napoje w restauracji
 • Wszelkie dodatki nie wymienione w programie

Plan podróży

- Transfer klimatyzowanymi komfortowymi pojazdami
- Odwiedź Stary Kair
- Odwiedź Kościół Koptyjski i Muzeum Koptyjskie
- Ciesz się największym bazarem w Kairos, Khan el Khalili.
- Zjedz lunch w dobrej restauracji

Co musisz zabrać:

Aparat fotograficzny
Ciepłe ubranie zimą
Lekkie ubrania latem
Okulary przeciwsłoneczne
Solidne buty
Nakrycie głowy

Po przybyciu do portu El Sokhna Twój przewodnik odbierze Cię przy wyjściu ze statku i zawiezie około 2 godzin klimatyzowanym autobusem do Kairu. Tam zostaniesz powitany przez naszego przewodnika, który będzie Ci towarzyszył podczas całej wycieczki. Następnie odwiedź starożytny Kair, gdzie będziesz pod wrażeniem Kościoła Koptyjskiego i Muzeum Koptyjskiego (wizyta w muzeum jest opcjonalna) oraz kościoła św. Sergiusza i synagogi Ben Ezra. Dostaniesz się również do meczetu Al Azhar. W dzielnicy koptyjskiej znajduje się meczet Amr Ibn el-As. Zbudowany w 642 r. Jest najstarszym meczetem w Egipcie i dzięki swojej prostej konstrukcji stanowi wzór dla budowli z kolejnych epok. Następnie odwiedzisz największy bazar w Kairos, Khan el Khalili. Pod koniec wycieczki z el Skhona do Kairu - żydowski Kair, koptyjski Kair, islamskie Kairowerden zostaniesz odwieziony do hotelu.

Jeśli spędzasz wakacje w porcie El Sokhna lub el Skhona w Egipcie i nie odwiedziłeś takich atrakcji Kairu, jak piramidy w Gizie, Muzeum Egipskie, Cytadela Kairska, Kair koptyjski, Kair islamski lub Kair faraoński, to musisz to nadrobić. Wycieczki z portu El Sokhna lub El Skhona do Kairu odbywają się różnymi środkami transportu. Najpierw dwugodzinna przejażdżka autobusem po pięknej scenerii egipskiej pustyni. Po przyjeździe do Kairu przywita Cię nasz egiptolog Ahmed Ali. Wprowadza Cię w historię Egiptu. Odwiedzisz piramidy, a także sfinksa. Kolejnym bardzo ciekawym miejscem jest Muzeum Egipskie, w którym znajdziesz wiele atrakcji Kairu. Odwiedź nas, a będziemy Ci towarzyszyć przez dwa dni przez zapierającą dech w piersiach krainę, która oferuje wiele skarbów do odkrycia. Jeśli lubisz też robić zakupy, Kair oferuje odpowiednie możliwości zakupów. W żadnym wypadku nie możesz przegapić gier dźwiękowych i świetlnych piramid. Poznajesz ludzi i ciekawą historię Egiptu. Nasz niemieckojęzyczny przewodnik będzie Ci towarzyszył w ekscytującej wyprawie żeglarskiej po Nilu. Mając 6852 kilometry długości (według innych powszechnych danych 6671 km, Nil jest dłuższy niż Amazonka), najdłuższa rzeka na świecie. Z Jeziora Wiktorii nadal pozostaje około 5960 kilometrów rzeki, z Chartumu, gdzie Nil Błękitny wpada do Nilu Białego, około 3090 kilometrów i od granicy Sudanu / Egiptu do ujścia około 1510 kilometrów.

Opinie (0 Opinie)